Zestaw wybielający :krystaliczna biel + :zdrowe dziąsła

Pasty do zębów do stosowania rano i wieczorem, do regeneracji krwawiących i osłabionych dziąseł oraz wybielania szkliwa zębów.

41,38 

Opis

na dzień

Pasta do zębów :krystaliczna biel zawiera między innymi naturalny enzym (oksydaza glukozowa) oraz aktywne składniki, które delikatnie usuwają głębsze i starsze przebarwienia z zębów, pozostawiając na nich efektowny połysk. Ziołowe ekstrakty z mięty, goździków i eukaliptusa mają działanie antybakteryjne i zapewniają świeży oddech przez długi czas. Azotan potasu zmniejsza wrażliwość zębów.  Ze względu na niski wskaźnik RDA 10, pasta do zębów nadaje się również do wrażliwych zębów i dziąseł oraz podczas używania szczoteczki sonicznej.

na noc

Klinicznie przetestowana pasta do zębów :zdrowe dziąsła zawiera ekstrakt z winogron – resweratrol i ziołowe składniki aktywne, rumianek, szałwię i rzepę, które pomagają złagodzić objawy paradontozy (krwawienie i stany zapalne dziąseł). Pasta nadaje się do profilaktyki utrzymania zdrowych dziąseł. Ze względu na niski wskaźnik RDA 10, pasta do zębów nadaje się również do wrażliwych zębów i dziąseł oraz podczas używania szczoteczki sonicznej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw wybielający :krystaliczna biel + :zdrowe dziąsła”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *