O nas

23 lat temu (rok. 1998) w Tatrach Wysokich założyciele marki biała perła®, Jan Jurik i jego syn Zlatko, z pomocą specjalistów  opracowali pierwszy system pozwalający wybielać zęby w domowym zaciszu. Zestaw wybielający, który był dostępny także w polskich aptekach, okazał się być hitem. Dzięki pozytywnym opiniom naszych klientów, portfolio marki biała perła® ciągle się rozrastało, poszerzając się o kolejne pasty opracowane i produkowane w Tatrach Wysokich.

Filozofia biała perła® to wyjątkowe produkty dbające o zdrowe, mocne  białe zęby oraz higienę jamy ustnej poprzez wykorzystanie unikatowych i nowoczesnych rozwiązań łączących formuły enzymatyczne ze składnikami inspirowanymi naturą.

Smak jest ważny

Wasze zainteresowanie i wiara w to, co robimy, pozwoliły poszerzyć nasze portfolio. Zaczęliśmy uważnie słuchać Waszych potrzeb i dzięki temu stworzyliśmy różne kategorie past do zębów. Bardzo ważne jest dla nas to, aby nasze pasty biała perła® były nie tylko skuteczne, ale także smaczne. Dlatego każdy z naszych produktów ma ręcznie wyrabiany smak, stworzony wyłącznie z naturalnych aromatów i barwników.