FAQ

Tradycyjnie zęby były czyszczone mechanicznie. Co istotne, pasty do zębów miały wyższy wskaźnik ścieralności (RDA), więc mogły usuwać przebarwienia poprzez ścieranie ich ze szkliwa, a to ostatecznie powodowało nadwrażliwość zębów.

Uwielbiamy zdrowe i promienne uśmiechy na twarzach naszych Klientów. Martwił nas fakt, że nasi Klienci będą mieli biały, ale wrażliwy uśmiech. Dlatego postanowiliśmy coś zmienić. Nasze pasty do zębów nie czyszczą zębów mechanicznie, lecz enzymatycznie!

Zawierają oksydazę glukozy, enzym występujący naturalnie w ślinie. Oznacza to, że dodając ten enzym do naszej pasty do zębów katalizujemy proces oksydacyjny, który bezinwazyjnie rozpuszcza przebarwienia i zanieczyszczenia ze szkliwa zębów. Następnie zanieczyszczenia są naturalnie wypłukiwane podczas mycia zębów.

Zawierają oksydazę glukozy, enzym występujący naturalnie w ślinie. Oznacza to, że dodając ten enzym do naszej pasty do zębów katalizujemy proces oksydacyjny, który bezinwazyjnie rozpuszcza przebarwienia i zanieczyszczenia ze szkliwa zębów. Następnie zanieczyszczenia są naturalnie wypłukiwane podczas mycia zębów.
Wszystkie pasty do zębów biała perła® zawierają goździki, naturalny składnik, który znany jest ze swoich właściwości antybakteryjnych. Goździki pomagają zmniejszyć ryzyko ubytków i utrzymują długotrwały, świeży oddech.
Nasze produkty są testowane klinicznie i nie powodują nadwrażliwości zębów. Wybielanie za pomocą kuracji biała perła® jest oksydacyjne i enzymatyczne. Kuracje przeznaczone są dla tych, którzy chcą rozjaśnić swój uśmiech bez żadnych negatywnych skutków ubocznych.
Dla osób poniżej 14. roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią, z chorobami dziąseł (krwawienia, zapalenia przyzębia) oraz uczulonych na którykolwiek ze składników. Jeśli podczas stosowania wystąpi nadwrażliwość zębów, dziąseł lub języka należy natychmiast przepłukać usta wodą. Jeśli problem nie zniknie należy przerwać stosowanie i skonsultować się ze swoim lekarzem. W celu uzyskania najlepszych efektów, zawsze należy stosować się do załączonej instrukcji.

Testy kliniczne wykazały, że wybielenie szkliwa zębów może wynosić do 7 odcieni. Pierwsze wyniki powinny być zauważalne po 5 dniach właściwego użytkowania. Rezultatem kuracji wybielającej są jaśniejsze, gładsze i bielsze zęby.

Aby zmaksymalizować efekt kuracji ważne jest, aby przeczytać i zastosować się do załączonej instrukcji. Utrzymanie białych zębów po kuracji zależy wyłącznie od stylu życia. Aby zmaksymalizować efekt wybielania, spróbuj ograniczyć spożycie herbaty, kawy, czerwonego wina czy palenie tytoniu. Efekt wybielania może trwać do kilku miesięcy. Dla dłuższego efektu zalecamy codzienne stosowanie pasty biała perła® Intensywna terapia.

Fluor zapobiega powstawaniu ubytków i remineralizuje szkliwo zębów.
Wyjątkowa kompozycja past do zębów biała perła® Natural mint i biała perła® Natural raspberry zawiera glicerofosforan wapnia zamiast fluoru. Wapń i fosforan to dwa główne składniki, z których wykonane są nasze zęby. Pomagają więc zapobiegać powstawaniu ubytków i są idealnym naturalnym substytutem fluoru. Biologicznie aktywny wapń wspomaga remineralizację szkliwa. Naturalne pasty do zębów nie zawierają SLS (Sodium Lauryl Sulfate) ani żadnych sztucznych aromatów. Pasty mają wyjątkowy smak stworzony dzięki starannemu dobraniu naturalnych olejków i krzemionek.
Możesz bez obaw używać pasty do zębów biała perła®, nawet jeśli masz aparat ortodontyczny. Jednak nie zalecamy zastosowanie: system do wybielania zębów oraz pędzelka wybielającego, ponieważ nie wiemy, z jakiego materiału jest wykonany aparat ortodontyczny, więc nie możemy ocenić, czy po użyciu nie wystąpi niepożądana reakcja.

Wybielanie systemem do wybielania zębów a pędzelkiem wybielającym różni się długością zabiegu wybielającego i ostatecznym efektem wybielenia.

:system 10 dni to 14-dniowa kuracja głęboko wybielająca przebarwienia dla uzyskania efektu naturalnie białych zębów, od 2 do 7 odcieni, bez powodowania nadwrażliwości szkliwa zębów. Opakowanie zawiera 1x aktywator 8ml, 2x aplikatory z możliwością kształtowania i 1x żel wybielający 75ml.

:jutro impreza! to forma ekspresowego wybielania zębów. Możliwy jest krótki okres użytkowania (3-4 dni) efekt wybielenia do 3 odcieni. Opakowanie zawiera 1x wybielający pędzelek 8ml, 1 x otwieracz do otwierania ust i 1x pasta do zębów: intensywna terapia 30ml.

:SYSTEM WYBIELAJĄCY ZĘBY jest kuracją umożliwiającą wybielenie zębów w warunkach domowych, która łączy działanie enzymatyczne z utleniającym. SYSTEM wybielający zęby oparty jest na 3-fazowej enzymatycznej formule wybielającej. Naturalny enzym, oksydaza glukozy, rozjaśnia zęby. Chlorek sodu i kwas cytrynowy zapewniają dwufazowe wybielanie oraz skutecznie likwidują zanieczyszczenia organiczne zawarte w i na szkliwie. Formuła wybielająca zęby bazuje zaś na działaniu sekwencyjnym trzech żeli – inicjującego, aktywującego i wybielającego. Kompleksowe działanie produktu łączy wysoką skuteczność kuracji z działaniem wzmacniającym szkliwo i dziąsła (związki fluoru i potasu). SYSTEM aktywnie działa na zanieczyszczenia zawarte w szkliwie i jest całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł gdyż posiada właściwości antybakteryjne.

Pędzelek :jutro impreza ekspresowe wybielanie zawiera substancję czynną kwas ftalimidoperoksykapronowy, który jest utleniony rozpuszcza przebarwienia na szkliwie zębów.
W takim przypadku polecamy zacząć od :jutro impreza ekspresowe wybielania zębów w połączeniu z pielęgnacją pastą :intensywna terapia. To połączenie jest bardzo łagodne dla szkliwa zębów i dziąseł oraz dodaje zęby ich naturalną biel.
Nie działa: system wybielania zębów oraz pędzelek wybielający :jutro impreza wybiela tylko naturalne zęby.

Pasty do zębów dzielą się na dwie grupy – ekstra białe i wybielające. Widoczne oznaczenie znajdziesz z boku kartonika i tuby.

Ekstra białe (extra white) zapewnia najsilniejszy efekt wybielający. Każda pasta biała perła® zawiera substancje aktywne, które mają specyficzny wpływ na jamę ustną. Wybierając konkretną pastę do zębów, należy skupić się na działaniu składników aktywnych i dokonać wyboru pasty, która oprócz działania wybielającego rozwiązuje również specyficzny problem, które masz w jamie ustnej.

O substancjach w tych pastach dowiesz się z naszej strony internetowej: https://bialaperla.com.pl/e-sklepwww.bialaperla.com.pl

Zmiany hormonalne podczas ciąży i laktacji mogą powodować nadmierne tworzenie się płytki nazębnej, która zwiększa ryzyko próchnicy, krwawienia z dziąseł i osłabienia szkliwa zębów. Wybielanie zębów w tym okresie może również powodować zwiększoną wrażliwość zębów i dziąseł.

Polecamy pastę do zębów :coconut która zawiera 100% oleju kokosowego i ksylitolu, substancji ograniczających powstawanie na zębach płytki nazębnej , chronią przed tworzeniem się kamienia i próchnicy.

Pasta ma współczynnik RDA 97 (średnio ścierny), który zapobiega tworzeniu się nadmiernej płytki nazębnej.

Fluor remineralizuje szkliwo zębów, co jest ważne w zapobieganiu próchnicy.

Pasty do zębów zawierające fluor redukują próchnicę nawet o 30% przy regularnym stosowaniu.

Nie obawiaj się fluoru, gdyż objawy ostrej toksyczności fluoru pojawiają się dopiero po podaniu pojedynczej dawki wartości 5-10 gramów fluoru, co odpowiada bezpośredniemu zużyciu koło 30 past do zębów zawierających fluorek 1500 ppm.

Każda pasta do zębów biała perła® zawiera różne składniki aktywne, które mają dobroczynny wpływ na higienę jamy ustnej. Jama ustna każdego z nas ma inne potrzeby w ciągu dnia. Inne uczucie w ustach masz rankiem a inne wieczorem, dlatego sugerujemy aby stosować 2 pasty, jedna rano a druga wieczorem. Wybór będzie indywidualny dla każdego, gdyż każdy dokładnie wie czego potrzebuje. Oczywiście nie jest to reguła jeśli lubisz jeden rodzaj pasty do zębów.
Wszystko zależy od Twoich codziennych nawyków i picia kawy, czerwonego wina czy palenia. Te czynniki mogą skrócić czas, w którym Twoje zęby będą białe. Jeśli nie możesz przestać pić kawę lub herbatę, staraj się ograniczyć ich spożycie.