Zestaw do wybielania w domu :jutro impreza!

39,99 

Błyskawiczne wybielanie zębów za pomocą praktycznego pędzelka.
SKU: 8588003659880 Kategoria:

Dla kogo

Zaprojektowane w celu błyskawicznego wybielania zębów przy użyciu praktycznego pędzelka.

Jak to działa

 • usuwa organiczne przebarwienia z powierzchni zębów dzięki metodzie utleniającej
 • pomaga przywrócić naturalną biel zębów

Składniki aktywne i ich działanie

Kwas ftalimidoperoksykapronowy
działa na bazie oksydacyjnej, wybielając przebarwienia szkliwa zębów.

Co sprawia, że jest wyjątkowa:
Krótki okres stosowania 2-4 dni. Efekt wybielania do 3 odcieni.

Co sprawia, że jest wyjątkowa

 • Przebadana klinicznie
 • Bezpieczna dla dziąseł i szkliwa zębów

Instrukcja użytkownika

Używaj 2-3 razy dziennie przez 3 minuty, aby osiągnąć najlepsze rezultaty stosuj przez 2-4 dni. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 14 roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób z problemami dziąseł (krwawienie, zapalenie dziąseł) lub uczulonych na którykolwiek z wymienionych składników.

Zawartość

 • wybielający pędzelek
 • pasta do zębów
 • otwieracz do ust
 • instrukcję użytkownika

Przebadana klinicznie

Pędzelek wybielający w naturalny sposób wybiela zęby, zapewniając im pożądany połysk. Może wybielić szkliwo zębów do 3 odcieni w ciągu 2-4 dni.

Składniki

:intensywna terapia 30 ml

Ingredients: Sorbitol, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Phthalimidoperoxycaproic acid, Cellulose Gum, Mentha Piperita Oil, Potassium Nitrate, Menthol, Sodium Saccharin, Citrus Limon Peel Oil, Sodium Fluoride, Xanthan Gum, Glucose Oxidase, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Propylene Glycol, Methylparaben, Eugenol, Limonene.

Zawartoćś fluoru wynosi 1 300 ppm F-.

Zel wybielajacy 8 ml

Ingredients: Sorbitol, Aqua, Phthalimidoperoxycaproic acid, Cellulose Gum, Propylene Glycol, Parfum, Xanthan Gum, Methylparaben.

Dostępna w

Produkt jest również dostępny w wybranych aptekach.

Opinie

3 reviews for Zestaw do wybielania w domu :jutro impreza!

 1. Danka72111

  Bardzo fajna obcja szybkie zastosowanie, nic nie piecze bardzo łagodne zastosowanie. Efekt słabiutkie wybielenie stosowałam tak jak w instrukcji( może jednak mam swoje żeby białe) a oczekuje jeszcze większego efektu. Warto spróbować

 2. Ona

  A ja nie jestem zadowolona z efektu . Może i trochę rozjaśnia zęby ale na bardzo krótki czas . Trzeba by było nie pić ani nie jeść barwiących potraw . Efekt bardzo krótko trwały .

 3. Ola Więcek

  Przed imprezą sylwestrową wpadłam w niemałą panikę. Wszystko było dopięte na ostatni guzik – zadbałam o cerę, paznokcie, poszłam do solarium i wydałam fortunę na nową kieckę. Gdy spojrzałam jednak w lustro coś cały czas mi nie grało. Tak – to były żółte zęby z kamieniem i nieprzyjemnym nalotem pod językiem. Nie było już czasu ani środków na dentystę, więc kupiłam w aptece system Jutro impreza! W 3 dni za pomocą wygodnego pędzelka wybieliłam zęby i cała szczęśliwa spędziłam noc. Obiecałam sobie zwalczyć kamień już w nowym roku, ale zabawa mi nie przepadła ?

Dodać recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.