Wrażliwe zęby

Kiedy dbamy o wrażliwe zęby w domu, powinniśmy używać miękkiej szczoteczki i kontrolować siłę, z jaką szczotkujemy nasze zęby. Jeśli używasz niewielkiego nacisku, wtedy istnieje szansa na poprawę. Co więcej, należy stosować specjalne pasty do zębów, które są zaprojektowane po to, aby dbać o wrażliwe zęby. Te pasty zawierają składniki aktywne, które dbają o zniszczone szkliwo, odpowiedzialne za powstawanie nadwrażliwości.

Pasta do zębów biała perła® :sensitive redukuje nadwrażliwość zębów, odczuwaną podczas spożywania gorących i zimnych napojów oraz podczas szczotkowania zębów. Zawiera azotan potasu, który pomaga stymulować zakończenia nerwowe, blokując nieprzyjemne uderzenia bólu spowodowane nadwrażliwością zębów. Poprawa jest zauważalna w ciągu kilku dni od rozpoczęcia regularnego używania pasty. Jednocześnie, przy pomocy enzymów, biała perła® Sensitive delikatnie i skutecznie usuwa nazębną płytkę bakteryjną.

Biała perła® :sensitive jest zaprojektowana do codziennego użytku. Wyróżnia się niskim indeksem ścieralności (RDA 9), który jest odpowiedni szczególnie do wrażliwych zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *