Przebarwienia u palaczy

Aby usunąć przebarwienia zębów spowodowane paleniem, zaleca się stosowanie pasty do zębów stworzonej specjalnie dla palaczy. Są to pasty wzbogacone składnikami aktywnymi, które pomagają usunąć z powierzchni zębów plamki pigmentacyjne, powodowane przez tytoń. Wysokiej jakości pasty do zębów zawierają składniki aktywne, które bezpiecznie rozpuszczają plamy pigmentacyjne, dzięki czemu mogą być stosowane długookresowo.

Jeśli cierpisz na przebarwienia, może Ci również pomóc wizyta u higienistki stomatologicznej. Aby lepiej oczyścić zęby, poddaje się je piaskowaniu, które jest bezbolesnym procesem. Podczas piaskowania zęby pryskane są specjalnym proszkiem w sprayu, który usuwa przebarwienia z ich powierzchni.

Biała perła® :dla palaczy usuwa przebarwienia spowodowane paleniem za pomocą naturalnego enzymu i salicylanu metylu. Te składniki pomagają również zapobiegać powstawaniu przebarwień na powierzchni zębów w przyszłości. Dzięki goździkom i mięcie nasza pasta nie tylko dobrze smakuje, ale też pomaga usuwać nieświeży oddech po paleniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *