Pasty wybielające

Codzienne czynniki, takie jak picie herbaty, kawy lub czerwonego wina, mają wpływ na przebarwianie się zębów. Pigmenty w nich zawarte nie tylko przyklejają się do zewnętrznej warstwy zębów, ale też przenikają przez włókna zębowe – dlatego tak trudno jest wybielić zęby jedynie za pomocą mechanicznego czyszczenia.

Biała perła® :intensywna terapia oprócz składników oczyszczających zewnętrzną warstwę naszych zębów, zawiera składniki aktywne, które penetrują szkliwo zębów i mają skuteczne działanie wybielające. Jest to jedna z najpopularniejszych past do zębów w naszej ofercie biała perła®. Zdobyła wielu fanów również dzięki swojemu miętowemu, świeżemu smakowi.

Pasta do zębów biała perła® :krystaliczna biel wybiela zęby na bazie pigmentów enzymatycznych. Zęby są naturalnie bielsze dzięki działaniu naturalnych enzymów, podczas gdy inne składniki aktywne pomagają zapewnić im ładny połysk. Jednocześnie, pasta ma właściwości antybakteryjne, skutecznie usuwa płytkę nazębną i przy pomocy ekstraktów z mięty, eukaliptusa i goździków pomaga zapewnić świeży oddech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *