Pasty do zębów bez fluoru

Jeśli szukasz pasty do zębów stworzonej na bazie naturalnych składników i bez dodatku fluoru, musisz spróbować past Natural :raspberry (Naturalna Malina) lub Natural :mint (Naturalna Mięta).

Obie zawierają bio-aktywny wapń, który naturalnie znajduje się w naszym szkliwie zębów i jest w stanie naturalnie je remineralizować. Ważną częścią obu past jest naturalny enzym. Jego rolą jest utrzymywanie prawidłowej odporności jamy ustnej, a tym samym zapobieganie infekcjom, gdy nasze ciało jest osłabione.

Raspberry zawiera malinowy olejek z japońskiej kamelii. Obie są bogatym źródłem antyoksydantów i pomagają utrzymać dziąsła w lepszej kondycji. Mint zawiera ekstrakt z zielonej herbaty.

Możesz bezpiecznie używać tych past do zębów również ze swoimi dziećmi. Mają charakterystyczny, łagodny smak. Dla tych, którzy szukają idealnej pasty do zębów do użycia ze szczoteczką soniczną, nasze naturalne pasty do zębów są właściwym wyborem. Mają bardzo niski wskaźnik ścieralności (RDA 5), dzięki czemu są bardzo delikatne dla szkliwa zębów i nadają się do stosowania nawet do wrażliwych zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *