Mamy przetestowały białą perłę® – pastę do zębów :dla kobiet w ciąży i karmiących piersią

44 kobiety w ciąży i karmiących piersią przetestowały nowość – specjalną pastę do zębów biała perła® i wyraziły swoją opinię.

75% testowanych kobiet w naszym badaniu to kobiety w ciąży

25% matek karmiących piersią.

86% testerek stosowało ją dwa razy dziennie, 14% tylko raz dziennie.

Dwa najistotniejsze problemy w ciąży to: nudności i wrażliwe dziąsła

W czasie ciąży możemy je doświadczyć częściej niż kiedykolwiek. Jest to fakt, gdy mamy do czynienia z nudnościami ciążowymi, które znacznie zakwaszają środowisko w jamie ustnej i łamią szkliwo zębów. W naszym teście ten problem dotyczył ponad 40% testowanych kobiet.

Jednak wrażliwe dziąsła są znacznie częstsze u kobiet w ciąży Podczas ciąży wszystkie błony śluzowe w ciele ulegają zmianom, dziąsła niestety nie są wyjątkiem.

Mycie zębów podczas ciąży może być niewygodne i bolesne, jeśli dziąsła krwawią. Zapalenie przyzębia może również wystąpić przy powtarzających się stanach zapalnych.

Dlatego ważne jest, aby używać nie tylko szczoteczki do zębów z drobnym włosiem, która niepotrzebnie nie podrażnia dziąseł, ale także specjalnej pasty do zębów, która regeneruje i nawilża wrażliwe dziąsła.

ak nowa pasta do zębów biała perła®️ :dla kobiet w ciąży i karmiących piersią poradziła sobie z tymi wyzwaniami?

Cieszymy się z naszych testujących matek, że nie „zawiodła” żadnej z nich, wręcz przeciwnie.

66% kobiet oceniło bardzo dobrze, 20% dobrze a tylko 11% oceniło jako średnie.

Jakie ważne zmiany zauważyli podczas używania specjalnej pasty do zębów?

Trzy dobre wiadomości na raz:

(1) Nie tylko mniej wrażliwe dziąsła,

(2) mniej krwawiące dziąsła ,

(3) ale także zęby bez przebarwień.

Z komentarzy testowych kobiet:

„Są gładsze po umyciu”.

„Znikaj nadwrażliwość zębów, którą odczuwałam podczas ciąży”,

„Czuję, że odwapnienie, które zarejestrowałem jako„ rozjaśnienie ”przednich zębów, jest mniej wyraźne”.

Innym pomogła poradzić sobie z nieprzyjemnymi odczuciami na zębach, nadwrażliwość na gorące lub zimne jedzenie lub napoje.

Pasta wybielająca – działa!

Większość kobiet testowych również cieszyła się bielszymi zębami.

„Pasta nie pieni się, co wyraźnie potwierdza, że ​​zawiera tylko naturalne składniki” – zauważyły ​​matki testowe.                  

Największą niespodzianką dla kilku matek był jej inny smak. Z drugiej strony niektóre matki zauważyły, że są przyzwyczajeni do „świeższego” smaku, ponieważ jest bardziej miękki i nie gryzie, dlatego może bardziej odpowiadać kobietom w ciąży.

„Nie drażni mnie wiele smaków, ten jest świetny!                                             

„Dla mnie ważne jest, aby pasta była przyjemna w ustach i nie pachniała. W przeciwnym razie nie byłbym w stanie poradzić sobie z byciem w ciąży, ponieważ teraz jestem uczulona na różne zapachy i smaki. Ale biała perła jest w tym idealna, plus ma świetny naturalny skład. Partner także korzysta z pasty, musze ją przed nim ukryć. Na pewno będę nadal używać Białej Perły. ”    

Zmiany w dziąsłach – jak działa pasta?

Jedna trzecia badanych kobiet nie zauważyła zmian w dziąsłach, ale jak to ujęły niektóre z nich, jeszcze nie cierpiały z powodu wrażliwych dziąseł.

Jednak zdecydowana większość kobiet, które narzekały na problem, chwali Białą Perłę:

“Mniej czuły.”

“Ból ustąpił.”

„Jak dotąd małe, ale pozytywne. Im dłużej go używam, tym mniej krwawią dziąsła”.

„Po umyciu zębów nie krwawią dziąsła”.

Najlepszym znakiem dla nich wszystkich jest fakt, że 95% testerek poleciłoby pastę Biała Perła swoim ciężarnym przyjaciołom.

 

Mamy jednogłośnie potwierdziły nam, że okres, który wielu nazywa najpiękniejszym okresem w życiu kobiety, to nie tylko spacer po ogrodzie różanym. Ciąża stawia przed nami większe wymagania. Dotyczy to również higieny jamy ustnej.

To czas, kiedy musimy dbać o zęby „za dwoje”.

Marka biała perła®️ zwraca uwagę na zwiększone wymagania w czasie ciąży i karmienia piersią w specjalnej paście do zębów , specjalnie zaprojektowaną na ten okres. 

Skład pasty to 100% olej kokosowy z pierwszego tłoczenia, pantenol, różową glinkę, japońską kamelię, które pomagają zregenerować dziąsła, a jednocześnie chronią zęby przed próchnicą.

Jedna odpowiedź

  1. Polecam!
    Po umyciu zębów dziąsła nie krwawią. Do tego po niecałych dwóch tygodniach użytkowania zauważyłam, że zęby są bardziej białe. Jak dla ciężarnej, polecam też ze względu na zapach. Po innych pastach dostawałam odruchu wymiotnego po umyciu zębów pomimo tego, że ponad połowa ciąży już za mną. Natomiast ten zapach jest odpowiedni – odświeża, a zarazem nie jest za mocny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *