Czego oczekiwać od naturalnej pasty do zębów?

“Naturalny”, kiedy słyszysz to określenie, myślisz z pewnością o naturze, zdrowiu, witalności. Jeśli interesujesz się tym zagadnieniem, wyjaśnimy Ci jak rozumieć termin “naturalność”. Pośród naszych past do zębów, mamy wyjątkową pastę o nazwie :raspberry. Nie oznacza to, jej głównym składnikiem jest aromat malinowy lub że pasta ma malinowy smak. Znaczy to, że pasta zawiera naturalny Organiczny Olej Malinowy. Jest to olej malinowy z pierwszego tłoczenia, tłoczony na zimno, uzyskiwany z nasion organicznych owoców malin poprzez mechaniczne naciski – bez udziału rozpuszczalnika lub procesu chemicznego. Jest bardzo cenny, ze względu na skomplikowany proces produkcji.

Dzięki niezbędnym aminokwasom, witaminom i przeciwutleniaczom, szczególnie witaminie E, olej ma silne właściwości antyseptyczne zarówno dla zębów, jak i dziąseł. Olej malinowy jest też wzbogacony w kwas alfa-linolenowy, który charakteryzuje się właściwościami przeciwzapalnymi i gojącymi. W kosmetologii na zastosowanie szczególnie dla skóry suchej, zmęczonej, dojrzałej lub uszkodzonej. W paście do zębów olej działa jako substancja przeciwbakteryjna i jako środek zapobiegający zapaleniu dziąseł.

Kolejnym cennym składnikiem pasty do zębów :raspberry jest Organiczny Japoński Olej Camelia, który jest sekretem piękna słynnych japońskich gejsz. Jest bogaty w witaminy A, B i E, zawiera naturalny kolagen i przeciwutleniacze. W paście do zębów rola Organicznego Japońskiego Oleju Camelia to regeneracja i nawilżenie.
 

Dla tych, którzy szukają pasty do zębów bez fluoru, biała perła® :raspberry będzie znakomitym rozwiązaniem. Możesz ją mieć w swojej łazience i używać jej razem ze swoimi dziećmi. Jeśli obawiasz się, że Ty lub Twoje dzieci nie będziecie mieć właściwej ochrony przed ubytkami, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Zamiast fluoru, nasza pasta do zębów Raspberry zawiera naturalny wapń, który znajduje się w szkliwie zębów i pomaga go remineralizować.

 
Innym naturalnym składnikiem, który znajduje się w naszej paście do zębów :raspberry, jest enzym, który naturalnie znajduje się w naszej ślinie. Ta substancja jest błogosławieństwem dla naszej jamy ustnej. Jej rolą jest utrzymywanie zrównoważonej mikroflory, która z kolei pomaga utrzymać odporność naszej jamy ustnej, a tym samym pomaga zapobiegać powstawaniu pleśniawek i wrzodów. Kolejną zaletą tego enzymu jest to, że pomaga rozpuszczać przebarwienia ze szkliwa zębów, spowodowane spożywaniem pokarmów i napojów.
 
Dla tych, którzy szukają idealnej pasty do zębów, której można używać ze szczoteczką soniczną, biała perła® :raspberry będzie świetnym wyborem. Ma bardzo niski stopień RDA i jest łagodna dla szkliwa zębów. A najlepszą nagrodą za używanie naszej pasty do zębów :raspberry, będą gładkie zęby, zdrowe dziąsła i przyjemny smak w ustach, któremu nie można się oprzeć.
 
…to właśnie w ten sposób stworzyliśmy dla Ciebie naturalną pastę do zębów :raspberry.
 
 

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *