Misja specjalna!

We współpracy z licznymi trenerami personalnymi, makijażystkami, dietetykami i stylistkami przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną kampanię. Teraz masz okazję wypróbować nasz nowy zestaw na dzień i noc, o działaniu wybielająco-regenerującym. Zestaw składa się z dwóch past – czarnej z węglem bambusowym i aloesem (:bamboo carbon & aloe) oraz malinowej (:raspberry).

Idea pasty dziennej i nocnej:

Każda z past biała perła® charakteryzuje się innymi składnikami aktywnymi, które w różny sposób poprawiają środowisko w jamie ustnej. Jako biała perła wierzymy, że stosowanie kombinacji różnych past do zębów jest ważne, jeśli chcemy mieć zdrowy i biały uśmiech. Dlatego przygotowaliśmy różne zestawy past do zębów. Każdy z nich zawiera jedną pastę do stosowania na dzień i jedną pastę na noc. Naszą nowością jest zestaw wybielająco-regenerujący, składający się z następujących past:

:bamboo carbon & aloe

na dzień:

Pasta do zębów :bamboo carbon & aloe z aktywnym węglem z bambusa pomaga wybielić zęby i zapewnia olśniewający, biały uśmiech.

:raspberry

na noc:

Pasta do zębów :raspberry zawiera olej z pestek malin z pierwszego tłoczenia, który dzięki właściwościom przeciwutleniającym pomaga w regeneracji jamy ustnej w nocy.