Zestaw rodziny :white&fresh moringa + :intensywna terapia + :kids

53,53 

Pasty do zębów do stosowania rano i wieczorem dla długotrwałego świeżego oddechu i regeneracji jamy ustnej z pastą do zębów dla dzieci od 3-6 lat.

:white & fresh moringa

na dzień

Klinicznie testowana pasta do zębów :white&fresh moringa zawiera mieszankę 7 aktywnych ziół, cynk, moringe i aloes. Zioła działają antybakteryjnie w jamie ustnej. Cynk z kolei wzmacnia odporność jamy ustnej. Tym samym zapobiegają namnażaniu się niekorzystnych bakterii wywołujących nieświeży oddech w jamie ustnej oraz dają uczucie długotrwałej świeżości. Moringa i aloes pomagają zregenerować osłabione dziąsła. Dzięki niskiemu RDA 10 pasta nadaje się również do wrażliwych zębów i dziąseł.

:intensywna terapia

na noc

Pasta do zębów :intensywna terapia zawiera naturalny enzym oksydazę glukozową oraz substancję wybielającą PAP, która dzięki wybielaniu enzymatyczno-oksydacyjnemu rozpuszcza przebarwienia na szkliwie zębów. Dzięki niskiemu RDA 13 jest bardzo delikatny dla szkliwa i nadaje się również do wrażliwych zębów i dziąseł

:kids

Pasta do zębów mlecznych :kids o smaku gumy balonowej, zapewnia pełną pielęgnację jamy ustnej dzieciom w wieku 3-6 lat. Pasta do zębów zawiera szałwię, rzepik i rumianek, które wzmacniają podrażnione dziąsła. Jednocześnie zawartość enzymu – oksydazy glukozowej, ksylitolu i fluoru zwiększa działanie antybakteryjne, zapobiega powstawaniu próchnicy i remineralizuje szkliwo. Pasta do zębów charakteryzuje się zawartością 97% substancji naturalnych i bardzo niskim RDA 9 a także optymalną dostosowaną do wieku dziecka zawartością fluoru 500ppmF.