Zestaw rodziny :white & fresh moringa & :intensywna terapia & :junior

49,03 

Pasty do zębów do stosowania rano i wieczorem dla długotrwałego świeżego oddechu i regeneracji jamy ustnej z pastą do zębów dla dzieci od 6-12 lat.

:white & fresh moringa

na dzień

Klinicznie testowana pasta do zębów :periodontitis zawiera ziołowe składniki aktywne, rumianek, szałwię i rzepik, które pomagają łagodzić objawy paradontozy (np. krwawiące dziąsła i ich stany zapalne). Dzięki niskiemu RDA 10 pasta nadaje się również do wrażliwych zębów i dziąseł.

:intensywna terapia

na noc

Pasta do zębów :intensywna terapia zawiera naturalny enzym oksydazę glukozową oraz substancję wybielającą PAP, która dzięki wybielaniu enzymatyczno-oksydacyjnemu rozpuszcza przebarwienia na szkliwie zębów. Dzięki niskiemu RDA 13 jest bardzo delikatny dla szkliwa i nadaje się również do wrażliwych zębów i dziąseł

:junior

Pasta do zębów mlecznych :junior o smaku jabłko-mięta, zapewnia pełną pielęgnację jamy ustnej dzieci w wieku 6-12 lat. Pasta do zębów zawiera szałwię, rzepik i rumianek, które wzmacniają podrażnione dziąsła. Jednocześnie zawartość enzymu – oksydazy glukozowej, ksylitolu i fluoru zwiększa działanie antybakteryjne, zapobiega powstawaniu próchnicy i remineralizuje szkliwo. Pasta do zębów charakteryzuje się zawartością 97% substancji naturalnych i bardzo niskim RDA 7 a także optymalną dostosowaną do wieku dziecka zawartością fluoru 1000ppmF.