Zestaw rodziny :intensywna terapia & :biel i odbudowa & :kids

53,53 

Pasty do zębów na rano i wieczorem do wybielania wrażliwych zębów z pastą do zębów dla dzieci od 3-6 lat.

:intensywna terapia

na dzień

Pasta do zębów :intensywna terapia zawiera naturalny enzym oksydazę glukozową oraz substancję wybielającą PAP, która dzięki wybielaniu enzymatyczno-oksydacyjnemu rozpuszcza przebarwienia na szkliwie zębów. Dzięki niskiemu RDA 13 jest bardzo delikatny dla szkliwa i nadaje się również do wrażliwych zębów i dziąseł.

:biel i odbudowa

na noc

Pasta do zębów :biel i odbudowa zawierający hydroksyapatyt i wapń, wzmacnia i remineralizuje powierzchniowe uszkodzenia struktury zębów i jednocześnie zmniejsza wrażliwość zębów. Pasta do zębów zawiera również eukaliptus, goździk, który koi i wspomaga regenerację osłabionych dziąseł.

:kids

Pasta do zębów mlecznych :kids o smaku gumy balonowej, zapewnia pełną pielęgnację jamy ustnej dzieciom w wieku 3-6 lat. Pasta do zębów zawiera szałwię, rzepik i rumianek, które wzmacniają podrażnione dziąsła. Jednocześnie zawartość enzymu – oksydazy glukozowej, ksylitolu i fluoru zwiększa działanie antybakteryjne, zapobiega powstawaniu próchnicy i remineralizuje szkliwo. Pasta do zębów charakteryzuje się zawartością 97% substancji naturalnych i bardzo niskim RDA 9 a także optymalną dostosowaną do wieku dziecka zawartością fluoru 500ppmF.