Intensywne treningi, spersonalizowane diety, piękne stylizacja lub wyjątkowy makijaż. Każdy z nas dba o siebie, ale często stoi za tym szereg zdolnych ludzi – trenerów, wizażystów, dietetyków oraz stylistów. W nowej akcji to właśnie Was zapraszamy do współpracy!
Biała Perła to rodzinna firma z tradycjami, która od lat tworzy wysokiej jakości, autorskie pasty i systemy wybielające zęby. Dzięki zastosowaniu enzymów wybielających (zamiast wybielania poprzez ścieranie) i naturalnych składników Biała Perła jest liderem w bezpiecznym domowym wybielaniu zębów.

Zdrowy perłowo-biały uśmiech jest zaś idealnym sposobem na dopełnienie starań o dobry wygląd. Dlatego poszukujemy najlepszych specjalistów, którzy podejmą się z nami specjalnej misji!

Co oferujemy każdemu ekspertowi?

  1. Influencer boxa z pełnowartościowymi produktami marki. System wybielający i jakościowe pasty na najbliższe miesiące. Do własnego wykorzystania
  2. 50 paczek podarunkowych z próbkami produktów marki do rozdania dla podopiecznych. To fajny dodatek do działalności, który na pewno zrobi dobre wrażenie wśród Klientó W końcu kto dbający o wygląd nie chciałby mieć hollywoodzkiego uśmiechu?
  3. Wpisanie na oficjalną listę specjalistów współpracujących z Białą Perłą wraz z podlinkowaniem profilu na naszej stronie. Dodatkowo stworzymy mapę specjalistów, która ułatwi potencjalnym klientom z okolicy nawiązanie współpracy.

Promocję na kanałach społecznościowych marki.

Czego oczekujemy od eksperta?

  1. Publikacji na Twoim Instagramie 2 postów i 2 setów Stories, w których opowiesz o współpracy, produktach, marce i zachęcisz klientów do skorzystania z próbek, które Ci dostarczymy.
  2. Rozdania paczek podarunkowych z próbkami swoim klientom oraz przekazanie nam ich feedbacku po skorzystaniu z produktó

Zainteresowany/a? Nie zastanawiaj się długo i aplikuj do współpracy na adres bialaperla@brandbuddies.pl lub poprzez stronę www.brandbuddies.pl . W zgłoszeniu koniecznie podaj link do profilu IG.

Bo za każdym uśmiechem kryje się historia!