Rekomendacje

Wyniki testu – jak wybiela Biała Perła?
100 blogerek w ciągu 30 dni testowały nasze produkty (wybielające pasty do zębów Biała Perła BIEL I OCHRONA oraz KRYSTALICZNA BIEL). Sprawdźcie ich opinie na temat past Biała Perła. To najbardziej wiarygodne źródło informacji!

  • 95% testerek było zadowolonych z efektu delikatnego wybielania
  • 98% testerek zauważyło efekt lśniących zębów
  • 95% testerek zakupiłoby pastę ponownie i poleciło innym konsumentom
  • 97% testerek przyznaje, że cena pasty jest przystępna
  • 95% testerek potwierdza fakt, że pasta nie podrażnia dziąseł
  • 98% testerek stwierdziło, że pasta ma właściwości pielęgnujące, zabezpieczające przed działaniem próchnicy
  • 98% testerek zauważyło, że pasta jest bardzo wydajna
  • 95% testerek jest zdecydowana poznać inne produkty z serii Biała Perła

Sprawdź szczegółowe wyniki testu: KLIKNIJ

Biała Perła


Test past do zębów

Wyniki użytkowniczek

Przed imprezą sylwestrową wpadłam w niemałą panikę. Wszystko było dopięte na ostatni guzik – zadbałam o cerę, paznokcie, poszłam do solarium i wydałam fortunę na nową kieckę. Gdy spojrzałam jednak w lustro coś cały czas mi nie grało. Tak – to były żółte zęby z kamieniem i nieprzyjemnym nalotem pod językiem. Nie było już czasu ani środków na dentystę, więc kupiłam w aptece system Jutro impreza! W 3 dni za pomocą wygodnego pędzelka wybieliłam zęby i cała szczęśliwa spędziłam noc. Obiecałam sobie zwalczyć kamień już w nowym roku, ale zabawa mi nie przepadła ;-)

wybielanie zębów Biała Perła

Ola Więcek, 23 lata

Studentka

Kawa w domu, kawa w pracy, kawa towarzyszy mi praktycznie przez cały dzień. Niestety nie pozostaje to bez wpływu na moje zęby. Pojawiły się na nich brzydkie plamy, z którymi od dłuższego czasu nie mogłam sobie poradzić. W końcu trafiłam jednak na Pastę dla pijących kawę i herbatę Biała Perła, która bardzo mi pomogła. Używam jej jak zwykłej pasty na co dzień rano i wieczorem, a przebarwienia zaczęły stopniowo znikać. Nie muszę dzięki temu rezygnować z kawy, ale też nie wstydzę już w biurze czasem się uśmiechnąć.

wybielanie zębów Biała Perła

Katarzyna Plewik, 42 lata

Bizneswomen

Wyniki testu – jak wybiela Biała Perła?
Biała Perła przypadła do gustu użytkowniczkom Wizaz.pl.  Aż 93% testerek deklaruje, że  efekty kuracji zachęciły je do zastosowania innych produktów z serii Biała Perła. 90% dziewczyn poleciłoby kurację Systemem 5 Dni swoim znajomym. Jako najistotniejszą cechę kuracji Systemem 5 dni, 42% dziewczyn wskazało widoczny efekt, który może być alternatywą dla kuracji w gabinecie dentystycznym. Prawie tyle samo – 41% – wymieniło wygodę i łatwość użycia Systemu 5 dni w warunkach domowych. Pozostałe testerki za najważniejszą cechę produktu uznały fakt, iż System 5 dni Biała Perła nie niszczy szkliwa zębów.

więcej: wizaz.pl

Biała Perła

Test Biała Perła

Wyniki użytkowniczek

Niestety rzucenie palenia to dla mnie duże wyzwanie. Choć staram się ograniczać papierosy, w pracy stale ktoś zachęca do szybkiego dymka. Moje zęby przez ten nałóg wyglądały strasznie. Poza tym nikotyna osiadała na zębach i języku, przez co czułam nierówności na szkliwie i nieświeży oddech. Znalazłam jednak rozwiązanie – Białą Perłę specjalnie dla palaczy. Dziś już popalam naprawdę sporadycznie, ale ciągle sięgam po tę pastę. Przywraca biel, usuwa osad i sprawia, że w towarzystwie mogę swobodnie oddychać. Czuję świeżość nawet wtedy, gdy od czasu do czasu zapalę.

wybielanie zębów Biała Perła

Iza Żak, 36 lat

Sekretarka

Nie mam doskonałych zębów od dziecka. Czasem też zapomnę wyszczotkować je przed spaniem, zdarza się papieros, kawa w pośpiechu. Wszystko to sprawiło, że pojawił się u mnie nieprzyjemny nalot, a zęby wyglądają znacznie gorzej. Dlatego szukałam sposobu na wybielanie, ale nie chciałam wydawać fortuny u dentysty. W końcu znalazłam System 5 Dni Biała Perła, który rozwiązał mój problem… niemal następnego dnia. Najpierw poczułam, że nie mam nalotu, a zęby pod językiem wydają się przyjemne i czyste. Potem zobaczyłam efekt wybielania w lusterku. Zęby faktycznie rozjaśniły się, a po kolejnych dniach wydawały się coraz bielsze. Efekt zauważyła nawet moja koleżanka z pracy, a mnie on przyniósł mnóstwo zadowolenia.

wybielanie zębów Biała Perła

Marta Janicka, 29 lat

Przedstawiciel handlowy

Każdego dnia (ok, przyznaję się – prawie każdego) grzecznie stosowałam się do instrukcji – mycie zębów zwykłą pastą, mycie zębów żelem inicjującym, „pędzelkowanie” zębów żelem aktywującym, a na koniec na zęby zakładałam gumowe nakładki z żelem wybielającym i nosiłam je około 10 minut. Efekt? Wybielenie zębów o 4 odcienie według wskaźnika skali bieli zębów załączonego do zestawu. Po raz kolejny przekonałam się, że Biała Perła choć tania (do kupienia za około 65 zł w internetowej aptece), jest naprawdę skuteczna i warta polecenia. A dodatkowo wydajna – jedno opakowanie wystarczy spokojnie na około 30 dni stosowania 2 razy dziennie, a więc na trzy kuracje. Ja osobiście polecam w 100%.

więcej: justdoit

 

Biała perła

Uważam że efekty sprawiają że warto spróbować tego 5 dniowego systemu, prawdopodobnie gdybym trzymała się diety bez barwiących potraw i kawy to mogłabym cieszyć się nimi do dziś, jednak po kilku miesiącach zęby powróciły do początkowego stanu, po wizycie u dentysty kurację zamierzam powtórzyć. co dla mnie absolutnie najważniejsze – w żaden sposób nie pogorszyła się moja lekka nadwrażliwość zębów – zimne, gorące czy kwaśne przeraża mnie w dokładnie takim samym stopniu jak wcześniej. Jednym słowem – polecam!

więcej: dzikawozkowa.pl

Wybielanie zębów

Efekty? U mnie widoczne po 3-4 dniach – przy stosowaniu 2 razy dziennie po 20-25 minut. Brak nadwrażliwości, brak podrażnień. Na początku widoczne usunięcie ciemnego osadu, który widoczny był tuż przy linii dziąseł. Później widoczne rozjaśnienie całej płytki. Czy jest to śnieżna biel? Zęby nie rażą po oczach, ale są bielutkie :). Jeśli jest wśród Was osoba, która chce uzyskać ładną, zdrową biel zębów – polecam.

więcej: ajutremzajmesiejutro

Efekty wybielania zębów

Biała Perła system 5 dni

Pierwsze efekty zauważyłam już po 3 dniach. Po 5 dniach efekt był już zauważalny nawet dla rodziny. Po 8 dniach, czyli zastosowaniu kuracji moje zęby zdecydowanie się wybieliły. Moim zdaniem zęby wybieliły się o 4-5 odcieni. Jestem zadowolona z efektu, choć nie stosowałam się do wskazówek by nie pić kawy. Po prostu nie mogłam sobie tego odmówić.

więcej: zaklecienaszczescie

Wybielanie zębów Biała Perła

Efekty wybielania zębów

Jestem zadowolona z efektu, zęby są wybielone o 4-5 tonów. Zabieg wybielania zębów można przeprowadzać dwa razy dziennie, ja wykonywałam go tylko raz dziennie, ponieważ taki efekt jest dla mnie zadowalający. Myślę, że jeśli zabieg byłby wykonywany dwa razy dziennie, zęby wybieliłyby się nawet do 8 tonów, tak, jak obiecuje producent.

więcej: kosmetykiani.pl

Skuteczne wybielanie z Białą Perłą

Ania - kosmetykiani.pl

Co mogę powiedzieć? Zęby są o wiele jaśniejsze – rzeczywiście wybielone o 5 stopni. Ponieważ jednak miałam dość żółte zęby z pewnością jeszcze do Białej Perły wrócę, tym bardziej, że 1/3 opakowania jeszcze mi została.

więcej: pasjekaroliny.pl

Zęby białe jak perła

Karolina Gie - pasjekaroliny.pl